Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).

Wyjątkowość naszego wybrzeża - wypraw się na wydmy i słodkie jeziora do Łeby

Zachód słońca nad polskim morzem
Author: Nicole Compton
Source: http://www.flickr.com
Szukasz cichej, niedostępnej dla wielkiej grupy turystów miejscowości nad Bałtykiem? Z dostępem do dzikiej przyrody (parki narodowe), trasami spacerowymi? Rowy domki już czekają już na ciebie, to jedno z interesujących miejsc na naszym wybrzeżu. Szukając większego kurortu ze scenerią morze-jeziora zatrzymamy się w Łebie.

Restauracja we Wrocławiu zaprasza na cudowne dania

stolik w restauracji
Author: Pfarrei St. Bonifatius Berlin
Source: http://www.flickr.com
Czy posiadamy nadzieję na spróbowanie niesamowitych potraw? Zazwyczaj jeśli planujemy udanie się do restauracji, to pragniemy posiadać pewność, że będzie nam tam podane wspaniałe jedzenie oraz będziemy obsługiwani przez kelnerów przyszykowanych na wysokim poziomie. Dlatego tak ważne dla wielu ludzi będzie to, by wyszukane przez nich miejsca cechowały się nieprawdopodobną atmosferą i niesamowitą kuchnią.

„Chcesz cukierka, idź do Gierka”, czyli o tym, jak prosto w dzisiejszych czasach nabyć, co tylko się chce

Zegarek męski, Jowissa
Author: Jowissa
Source: Jowissa
Polska Republika Ludowa – to były lata! Człowiek rzucał się do sklepu, bez względu na to, co zostało rzucone na półki. Człowiek kupował, co tylko można było, nawet, gdy nie było zbyt użyteczne. Człowiek śnił po nocach o zagranicznym Lego i lalkach Barbie, jednak miał szansę je zobaczyć tylko w Pewexie. Człowiek marzył, aż… się spełniło!

Jak szybko i prosto wyszukać miejsce noclegowe w Pieninach?

Tatry - Zakopane
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
W Polsce leżą trzy większe pasma górskie, takie jak Góry Świętokrzyskie, Sudety oraz Karpaty. Każde z nich są dosłownie zapierające dech w piersiach, ogromne i zachwycają ludzi odkąd pamiętają najstarsi górale. Tatry stanowią Karpat i są najchętniej wskazywanymi górami, w które udają się ludzie uprawiający turystykę górską w Polsce. Po naszej stronie najwyższym szczytem są Rysy, sięgające aż 2499 metrów nad poziomem morza. Wielkie różnice w poziomach i ukształtowaniu terenu, częste szlaki turystyczne prowadzące przez góry i doliny, naturalna, nienaruszona przez rękę ludzką przyroda z rozmaitymi gatunkami flory oraz fauny a także groty skalne przystosowane do zwiedzania to tylko cząstka tego, co intryguje miliony turystów co roku.

Podczas wakacji najważniejszy jest odpowiedni nocleg, na co powinniśmy uważać

jezioro-wakacje
Jeśli planujemy wakacje, powinniśmy zadbać o każdy szczegół wyjazdu, dzięki czemu będzie on dla nas bardzo przyjemny i na długo zapadnie nam w pamięć. Sam wybór miejsca urlopowego to nie wszystko - oprócz tego trzeba również uwzględniać inne kluczowe kwestie, takie jak na przykład odpowiednie zakwaterowanie.

Pages