Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).

Jeśli upominek, to wyłącznie taki, jaki sprawi Twojemu dziecku prawdziwą radość i umożliwi mu kreatywny rozwój

biurko
Author: geishaboy500
Source: http://www.flickr.com
Chciałbyś wiedzieć więcej o najnowszych technologiach, które może mieć Twoje dziecko w zasięgu ręki? Wystarczy aktywnie poruszać się w sieci, by dowiedzieć się, jak niewiele potrzeba, aby dorastający nastolatek mógł korzystać z pionierskich pomysłów oraz przy tym uczyć się oraz rozwijać swą kreatywność. O chybiony podarunek naprawdę prosto, ale szczęśliwie wybór dobrego wcale nie musi być ciężki.

Wyjątkowość naszego wybrzeża - wypraw się na wydmy i słodkie jeziora do Łeby

Zachód słońca nad polskim morzem
Author: Nicole Compton
Source: http://www.flickr.com
Poszukujesz cichej, niedostępnej dla szerokiej grupy turystów miejscowości nad polskim morzem? Najlepiej z dala od miast, dziką przyrodą (parki krajobrazowe), trasami spacerowymi? Rowy domki już czekają już na ciebie, to jedno z interesujących miejsc na naszym wybrzeżu. Szukając większego kurortu ze scenerią morze-jeziora zatrzymamy się w Łebie.

Sposób na nudę – wirtualna zabawa

top spin 4 ps3
Author: Aga Cudak
Source: abcslubu.pl
Technologia całkowicie zdominowała nasze życie – niemal codziennie obserwujemy wypuszczenie na rynek nowinki technologicznej, która w ekspresowym tempie zdobywa coraz większe rzesze fanów. Jest obecna w niemal każdej sferze naszego życia – jej istnienie umożliwia nam wykonywanie mnóstwa czynności – obecnie trudno sobie wyobrazić jak mogliśmy żyć jeszcze jakiś czas temu bez takich gadżetów jak smart fony czy tablety.


Jeśli technologia jest tak znana – nikogo nie zaskakuje jej obecność jeśli bierzemy pod uwagę sposoby na zabawę – fani gier komputerowych na pewno wiedzą o czym mowa – weryfikują codziennie informacje, bowiem co rusz wychodzą nowe gry, w dodatku non stop pojawiają się dodatki do gier, które są całkiem niezłym uzupełnieniem - zwłaszcza jeśli grę sie już ukończyło.

Czy wypełnialiśmy już pit 37?

kredyt
Author: J P
Source: http://www.flickr.com
Im więcej będziemy wiedzieć na temat pitów, tym mniejsza będzie szansa na to, że coś nas zadziwi. Przez to właśnie musimy się postarać o to, by dysponować chociaż podstawową wiedzą na ten temat, zwłaszcza że w rozwiązaniu pozostałych problemów mogą nam dopomóc dobrze do tego przystosowane programy.


Czy już posiadaliśmy okazję wypełniać pit 37?


Potrzeba zaznaczyć, który pit jest niejednokrotnie wypisywany i czy my też powinniśmy go uzupełniać.

Jeżeli pragniesz przeżyć szalone i niezwykłe wakacje to już w tej chwili zacznij szukać noclegów w Swonychgaciach!

Kaszuby - krajobraz
Author: jose maria vazquez
Source: http://www.flickr.com
Jesteś uczniem liceum, studentem lub po prostu chcesz spędzić szalone i niesamowite wakacje, nie zastanawiaj się ani chwili i wybierz się w okolice nadmorskie. Jeśli posiadasz zgraną załogę to najwygodniejszym rozwiązaniem będzie wynajęcie domku kempingowego, tak aby spokojnie dało się balować całą noc.

Parę słów o tym, jak odpowiednio szukać upominków dla bliskich osób, żeby sprawiały one naprawdę radość.

prezent
Author: ProFlowers
Source: http://www.flickr.com
Mało jest osób które nie przepadają za dostawaniem prezentów, ale poza tym ich wręczanie również może być bardzo przyjemne. Szczególnie jeżeli będzie to prezent dla kogoś bliskiego, z kim będą nas łączyć jakieś więzi. Lecz lubić wręczać prezenty to jedna sprawa, natomiast znalezienie takiego, który faktycznie będzie się podobał i sprawi duża radość, to całkowicie inna rzecz.

Pages