Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/monetynews.pl/modules/block/block.module).

Co to jest reiki i w jaki sposób może ono nam pomóc w najróżniejszych problemach życiowych?

Ostatnio coraz częściej napotykamy na słowo Reiki, nie zawsze jednak wiemy, co ono w zasadzie oznacza. Ta stosunkowo nienowa metoda uzdrawiania mocą cieszy się dzisiaj całkiem dużym powodzeniem wśród ludzi, którzy kochają stan całkowitego oczyszczenia ciała i duszy. Ale na czym właściwie zasadza się cała koncepcja?
muzyka - image
Author: Tomasz Ośmiałowski
Source: http://www.flickr.com
Reiki to alternatywna metoda uzdrawiania wyłącznie przy użyciu energii płynącej przez kontakt fizyczny. W dzisiejszych czasach cieszy się ona coraz większym powodzeniem powodzeniem - nie tylko w takich metropoliach jak Warszawa, lecz również w mniejszych miastach, jak Cieszyn - i jest często stosowana przez osoby cierpiące na różnego rodzaju choroby i bóle - sprawdź: Reiki w Cieszynie. Można zatem twierdzić, że każda współczesna wróżka proponuje zabiegi tego typu. Terapie te zostały też zastosowane przez niektóre szpitale na świecie jako dodatkowa terapia, która ma na celu polepszyć humor pacjentów. Koncepcjaogląd - muzyka
Author: Tomasz Ośmiałowski
Source: http://www.flickr.com
reiki zasadza się na klasycznej filozofii, że za wszystko na tym świecie odpowiada harmonia. Jeżeli więc coś nam dolega lub jesteśmy chorzy, oznacza to, że nasza harmonia wewnętrzna została naruszona. Cały proces polega na kumulowaniu białej energii w osobie uzdrawiającej. Później wróżka lub uzdrowiciel kładzie ręce na bolącym lub chorym miejscu i przekazuje swoją energię pacjentowi - .Reiki działa dzisiaj jako pseudonauka i jest zaprzeczany zarówno przez Kościół Katolicki, jak i naukę. Wszystkie udane przypadki leczenia, w których pomogło reiki przypisywane są efektowi placebo. Osoby, które spróbowały reiki są jednak jednogłośne – efekt jest zaskakujący i warto go zastosować.