Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/monetynews.pl/modules/block/block.module).

Czy wiedziałeś, co Twoje dzieci robią w internecie? Trzeba to kontrolować!

W współczesnych czasach dzieci bez wątpliwości o wiele więcej godzin spędzają przed komputerami niż na podwórku. Jeżeli Twoje dziecko także takie jest - a pewnie tak - powinnaś zwracać szczególną uwagę na to, co dokładnie Twoja pociecha robi w sieci. Nie da się chyba zaprzeczyć, że internet jest pełny niebezpieczeństw i treści, których dzieci zdecydowanie nie powinny zobaczyć. Jeżeli zatem Twoje dzieci muszą spędzać dużo czasu przy komputerach, musisz mieć nad tym pełną kontrolę.
Sprawdź, w jakie gry gra Twoja pociecha


Author: Airwolfhound - Over 1 million views, thanks :-)
Source: http://www.flickr.com
Tym, co dzieci najczęściej robią w sieci jest granie w różnego rodzaju gry komputerowe. Jeżeli chcesz być naprawdę odpowiedzialnym rodzicem, na pewno powinieneś wiedzieć, które tytuły dokładnie wybiera Twoje dziecko. Chyba każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że gry pełne przemocy lub zawierające sceny erotyczne nie są najlepsze dla dzieciaków. Na szczęście jest wiele tytułów, po które Twoje dzieciaki mogą sięgać bez żadnych obaw. Są to szczególnie wszelkiego typu gry towarzyskie, w które dzieciaki mogą grać wspólnie ze swoimi znajomymi. Gry towarzyskie zazwyczaj kojarzą nam się z różnego rodzaju grami karcianymi, jednak nie tylko - istnieją również na rynku gry takie jak na przykład gry Farma, w których dzieci mogą uprawiać własne gospodarstwo - kliknij tutaj. Gry Farma to fantastyczne pomysły na angażowanie Twojego dziecka, zajmowanie mu wolnego czasu oraz rozwinięcie w nim różnego rodzaju umiejętności, których niewątpliwie nie nabędzie grając w gry pełne agresji. Okazuje się więc, że nie wszelkie gry są złe - jeśli będziesz mieć czujne oko na swoje dzieci, oczywiście będą one wybierały tyko godne uwagi tytuły, które jeszcze pomogą rozwijać ich mózg.

Czy ta tematyka przykuła Twoją uwagę? Jeżeli tak, to oprócz tego poza tym zobacz ofertę kontrola dostępu, która odnosi się do omawianej kwestii, zatem zapewne też Cię zaintryguje!

/J]

gry towarzyskie
Author: liketearsintherain's buddy icon
Source: www.flickr.com
Nadzoruj rozmowy swojego dziecka!


Inną ważną sprawą jest także to, z kim najczęściej rozmawia Twoje dziecko - zdecydowanie wiesz, że w internecie często swoich ofiar szukają różnego rodzaju ludzie mający złe zamiary - na przykład pedofile. Jeśli Twoje dziecko kontaktuje się ze swoimi przyjaciółmi, oczywiście powinnaś się cieszyć\radować, jednak zawsze musisz sprawdzać wszystkie podejrzane kontakty rozwijane przez Twoje dziecko.


Internet z jednej strony na pewno jest pełen zagrożeń, jednak Twojemu dziecku nie powinno się stać jeżeli będzie korzystać z internetu z głową. Internet oferuje również mnóstwo możliwości, które trzeba wykorzystać!