Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/includes/menu.inc).

Dlaczego warto spędzić wakacje w Niechorzu?

Czasy wakacji kojarzą się z czymś odmiennym zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Ci z pierwszej grupy nie mogą się ich doczekać już od pierwszego ciepłego dnia zwiastującego wiosnę. Wszelkie uczenie się i obowiązki szkolne stają się czymś dużo mniej ważnym niż rozmaite plany na każdy dzień wakacji! Jazda na rowerze, rolki, kąpiele w basenie, gry i zabawy na boisku, wygłupy na placach zabaw z huśtawkami i ściankami wspinaczkowymi, późne chodzenie spać i spanie o kilka godzin dłużej… a to nadal nie koniec rozrywek!
odpoczynek na plaży
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Tym dokładnie są uroki dzieciństwa i bycia młodym. Dorośli z kolei wiodą bardzo podobny tryb życia w ciągu całego roku. W okresie letnim są jednak przymuszeni do planowania swoich wczasów gdyż są zobligowani do przedstawienia swemu przełożonemu wybranego przez siebie czasu przeznaczonego na urlop. Niestety nie mają możliwości tak jak swoje dzieci z dnia na dzień, w ciągu dwóch miesięcy, układać sobie planu bumelowania i rozrywki. Jednakże wspomniany urlop to znakomita okazja do spędzenia czasu z bliskimi i wspólnej zabawy gdzieś z dala od miejsca zamieszkania.nad morzem Bałtyckim
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Nad polskim morzem reklamuje się doprawdy sporo wsi obiecujących spędzenie fantastycznych chwil podczas czasów w danym miejscu. Wystarczy tylko tam pojechać i zarezerwować nocleg, najlepiej z wyżywieniem, a pozostałymi rzeczami nie należy się już przejmować. Tak przynajmniej reklamują się różne ośrodki wypoczynkowe nad morzem bałtyckim. Jedną z bardziej interesujących nadmorskich miejscowości jest Jantar, gdzie znajduje się jedna z rozpoznawalnych latarni morskich w naszym kraju. Dodatkowo wiele dróg, którymi można bez obaw spacerować i jeździć na rowerze, położenie zaraz przy morzu i typowe dla naszego wybrzeża szerokie i nieprawdopodobnie czyste plaże.

Należy również dodać, że Jantar oferuje noclegi specjalnie przyszykowane dla rodzin ze swymi pociechami na bezpiecznym, zadbanym osiedlu, oddalonym od ruchliwej i hałaśliwej ulicy (tu więcej: zajrzyj do portalu). Zespół obiektów przystosowany jest dla osób o różnym typie niepełnosprawności, tak jak zejście z wydm na plaże położone w najbliższym sąsiedztwie. Jantar to miejscowość przyjazna, ciesząca się przede wszystkim uznaniem wspomnianych wcześniej rodzin z dziećmi. Jeżeli nadal nie miałeś koncepcji na przyjemnie spędzone wakacje, wybierz Jantar. Uszczęśliwisz siebie i swoich bliskich.