Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/includes/menu.inc).

Do czego będzie przydatna karta survivalowa, podstawowe funkcje, jakie będzie ona spełniała.

Większość współcześnie stosowanych kart i dokumentów posiada standardowe wymiary, czyli około pięć na osiem centymetrów. I praktycznie każdy przy sobie jedną z takich kart przy sobie trzyma, czy to będzie dowód, karta bankomatowa czy też prawo jazdy. Jeżeli zapyta się takie osoby, jaka będzie najważniejsza karta, jaką można przy sobie nosić, to z pewnością różnych odpowiedzi będzie co najmniej kilka, ale zapewne mało kto powie o karcie, której nie spotyka się na co dzień.

Sarta survivalowa
Author: Wallet Ninja
Source: http://www.wallet-ninja.eu/
Karcie, która pozwoli poradzić sobie na bezludnej wyspie, na biwaku czy w leśnych ostępach. Teraz niektórzy już się domyślą o co będzie chodzić, bo jest oczywiste, że nie o prawo jazdy czy dowód. Karta, która to wszystko umożliwia zwana jest także kartą survivalową do kupienia na stronie ten nieduży metalowy element będzie zawierał praktycznie wszystko, co w ekstremalnych przypadkach może się przydać. Niektórzy zapewne zapytają, jak to się dzieje że tak niewielka karta survivalowa może mieć aż tak potężne możliwości, sekret jej tkwi w solidnej stali i maksymalnym wykorzystaniu całego dostępnego miejsca.

Typowa karta przeżycia zrobiona jest ze stali odpowiedniej jakości, dzięki czemu nie będzie się ona tępić przy pierwszej próbie ścięcia nią gałęzi.

Masz jeszcze chwilę? Jeśli tak, to zachęcamy Cię do następnej witryny, gdzie przygotowaliśmy szczegółowe wpisy - najedź na link visanto sklep.

Możliwości, jakie posiada jest taka ilość, że jeśli do każdej chciałoby się mieć odpowiedni zestaw narzędzi, to do przenoszenia wszystkiego konieczny by był duży plecak.

Rzecz jasna w związku z tym że wymiary kart tego typu są niewielkie, to nie można tu powiedzieć o dużym komforcie użytkowania, ale również nie takie będzie wykorzystanie tych kart. W normalnych okolicznościach używać się przecież będzie wygodnego, solidnego noża czy długiej piłki do drewna.

Lecz przecież w codziennym życiu nikt takiego kompletu ze sobą nie będzie taszczył, a nieprzewidziane okoliczności mogą się trafić w najmniej spodziewanym momencie. A karta survivalowa jest mała i zgrabna, nie będzie zajmować praktycznie wcale miejsca, bo raptem tyle co inne dokumenty, a w niektórych przypadkach może się bardzo przydać. Dlatego też powinna być obowiązkowym wyposażeniem każdego, kto lubi aktywne życie (lista funkcji).