Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/includes/menu.inc).

Ekran 83

Dziś, jeśli chcemy się wyróżnić powinniśmy wyszukać na to dobry sposób. Reklam w TV jest bardzo wiele. Bardzo dużo jest również bilbordów. I zapewne sporo jest telebimów. Ale, jeżeli chodzi o telebim to reklama na nim na pewno okaże się dobrym pomysłem. Dlaczego?


Otóż, telebim najbardziej przykuwa uwagę (tak jak ten: kliknij i zobacz). Bilbord oczywiście jest widoczny, gdy zasłania połowę jakiegoś budynku, ale po pewnym czasie się do niego przyzwyczajamy i nie trzeba nawet na niego
koncert
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
patrzeć, by przypomnieć sobie cóż tam na nim zostało przedstawione, a z telebimami jest całkiem inaczej. Najczęściej reklamuje się na nich kilka firm, przez co w sumie nigdy nie wiadomo czyją reklamę zauważamy. Tak, więc jeżeli myślimy o reklamie, która będzie nas wyróżniała z tłumu, to pomyślmy o kupnie telebimu o odpowiednich wymiarach. A jeżeli nie mamy funduszy na tego rodzaju wydatek to sprawdźmy, kto jest właścicielem już zainstalowanych telebimów i dowiedzmy się jakie byłyby koszty pojawiania się reklamy naszej marki na nich. Można sprawdzić parę ofert i postawić na tę najbardziej dla nas odpowiednią. Nie tylko pod względem kosztów, ale też w kwestii lokalizacji telebimu. Trzeba zawsze, przy jakiejkolwiek reklamie pamiętać o tym, do kogo chcemy trafić.

Jeśli chcesz trafić do sporego grona odbiorców

Wiele ludzi nie raz, nie dwa miało okazję oglądać jakieś wydarzenia sportowe na telebimach. W naszym kraju pod chmurką organizowane były strefy kibica z telebimami właśnie, żeby transmisja z jakiegoś sportowego wydarzenia mogła trafić do jak największego grona odbiorców. Dlatego telebim jest czymś, co zaliczamy do fajnych rzeczy. Z tego też powodu patrzymy na telebimy, które są na ulicach i na arenach sportowych również.

A jeżeli sami mamy firmę i zależy nam na dobrej reklamie, to zastanawiamy się nad tym czy przypadkiem nie zacząć reklamować się na telebimie, podobnym do tego: dailymotion.com/video/xrnvf1_telebim-slupsk-szczecinska-tel-782-666-777_lifestyle. Warto rozważyć tego typu rozwiązanie, bo to naprawdę pozwala na większe zainteresowanie ze strony możliwych klientów. Oczywiście nie może to być jedyny sposób reklamowania się, ale powinniśmy nasze marketingowe działania uzupełnić o reklamę na telebimie. W dzisiejszych czasach tylko dzięki odpowiedniej reklamie jesteśmy w stanie przekonać do swojej firmy klientów. Oczywiście nasze produkty mogą być świetnej jakości, ale na początku trzeba przekonać klientów, by sięgnęli właśnie po nie i do tego potrzebna na jest reklama.