Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/includes/menu.inc).

Jak rozpoznać dobrą restaurację?

Jedziemy w Polskę , podróż jest długa, bowiem drogi u nas nie są idealne, robimy się zatem głodni. Gdzie zatrzymać się, żeby odpocząć, smacznie zjeść, nie zepsuć sobie humoru oraz nie spędzić kolejnych godzin na szukaniu apteki?


Istnieje nieco kierunkowskazów, które pomogą nam wybrać właściwe miejsce.


restauracja wrocław
Po pierwsze parking! Jeśli stoi na nim jeden czy dwa samochody, nie radzę się w tym miejscu zatrzymywać. Bo, co prawda pewnie jedzonko otrzymamy błyskawicznie, lecz wątpliwej jakości. Świetna renoma restauracji roznosi się ekspresowo – ludzie świetnie wiedzą, gdzie mogą smacznie zjeść. Pełny parking – zwłaszcza jeśli są to samochody z lokalnymi rejestracjami – to świetny znak. Wkraczamy i rozglądamy się. Patrzymy i wąchamy. Jeśli wnętrze jest ładne, estetyczne – to duży plus. Ale ważne także, jak pachnie. Chemiczne odświeżacze moim sądem dyskwalifikują miejsce. Dlatego że po pierwsze świadczą o tym, iż właściciele nie doceniają tego, co naturalne, a to już spory minus, po drugie być może chcą coś zamaskować, przykładowo zapach starego tłuszczu z kuchni. Dobra restauracja pachnie jedzonkiem. Świeżym jedzonkiem. To otwiera apetyt, powoduje, iż chce nam się tutaj zostać. Nie jest jednakże najlepiej, gdy wszystkie okna zamknięte są na głucho i skazani jesteśmy jedynie na wonności kucharzenia. Powinno być świeżo. Wietrzone pomieszczenie oraz smakowite zapachy – jest to duet idealny.


Rzecz jasna miło, jeżeli restauracja (pizza galeria warmińska ) Wrocław posiada również piękny widok za oknem. To nie jest decydujące, lecz zdecydowanie lepiej czujemy się i bardziej nam wszystko smakuje, jeśli nie patrzymy w trakcie obiadu na fabrykę cementu.