Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/includes/menu.inc).

Jakiego rodzaju niezwyczajne atrakcje wybrać na ślub?

Wybranie stosownej sali, sukni bądź dekoracji to małe piwo jeżeli rozporządza się elastycznym ślubnym budżetem. Nawet jeśli zaliczasz się do grona tychże „elastycznych” panów młodych to i tak pytanie: jakie atrakcje ślubne wybrać? – potrafi przyprawić cię o boleść głowy.
Gazeta Wyborcza


Bukowina Tatrzańska, Tatry
Author: Brandon Atkinson
Source: http://www.flickr.com


Dlaczego? Ponieważ jest ich zbyt wiele. Wystarczy wpisać w przeglądarkę hasło: atrakcje ślubne i ukazuje się 620 tysięcy wyników! Wyłonienie najciekawszych propozycji z tak dużej ilości jest dosyć ciężkim obowiązkiem. Wypuszczenie baniek mydlanych to jedna ze wspaniałych ślubnych atrakcji, kreujących niesamowitą a także niepowtarzalną atmosferę sekundy, w jakiej będziecie już po ślubie. Takie wyjście ze świątyni fantastycznie wygląda na fotografiach. Agregat puszczający bańki mydlane poradzi sobie z zadaniem odpowiedniej niż zaangażowani do tej funkcji weselnicy zaopatrzeni w dziecięcy komplet do robienia baniek mydlanych kupiony w kiosku. Dobrym pomysłem będzie także iluzjonista jaki wypuści białe gołębie z kapelusza. Białe gołębie symbolizują uczucie. Para wypuszczająca dwa śnieżnobiałe gołębie jest to scena znana z poetycznych kinematografii. Ostatnio ów obyczaj jest dosyć nieczęsto praktykowany podczas ślubów, ale nadal napotykamy pary, które decydują się na tą atrakcję.
Mydlane bańki, gołębie czy też motylki wypuszczane na ślubie, a tak naprawdę po nim same w sobie będą doskonałą atrakcją dla maluchów. O najmłodszych gościach na weselu nie można zapominać. Nie pozwólcie aby wyraz "nuda" wiązał się w przyszłości maluchom z Waszym ślubem.