Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/monetynews.pl/modules/block/block.module).

Jakim sposobem kupić stosowną kamerę sportową?

Zwykła kamera cyfrowa niewątpliwie nie okaże się za dobra do uwieczniania sportowych wyczynów. Jeżeli jesteś osoba dynamiczną i uprawiasz jakiś sport - jeździsz na rowerze, nurkujesz czy również chodzisz pod górach, to z pewnością musisz posiadać właściwą, markową i fachową kamerę sportową.

Kamera sportowa to sprzęt proponowany przez niemało sklepów fotograficznych. Wskazane jest zastanowić się nad tym, jakim sposobem wybrać dobrą kamerę sportową i na co zwrócić uwagę w toku nabycia.Niezwykle istotną rzeczą w trakcie kupienia kamery jest jej obudowa. Winna być wytrzymała i bardzo trwała, szczególnie jeżeli uprawiamy sporty wyczynowe. Musi być również odporna na wstrząsy.

Co więcej warto dowiedzieć się czy interesująca nas kamera sportowa jest wodoodporna, szczególnie jeżeli uprawiamy sporty wodne, takie jak na przykład kajakarstwo bądź także nurkowanie >> inne wątki tutaj. Kamera winna być wygodna i komfortowa w obsłudze, powinna mieć łatwy dostęp do różnych ważnych przycisków. Wybierając kamerę sportową, bezsprzecznie musimy zwrócić też uwagę na rodzaj mocowania i montażu. Nadzwyczaj wielką renomą cieszy się teraz gimbal do GoPro, jaki jest niesłychanie praktyczny i skuteczny.

wejdź na gohero.pl
Author: Kimon Berlin
Source: http://www.flickr.com
Niemniej typ mocowania będzie głównie zależeć od dyscypliny, którą uprawiamy. Niektóre rodzaje kamer przypina się do kasku (na przykład w trakcie jazdy na rowerze), inne natomiast do gogli (nurkowanie, snowboard i tak dalej.). Kamera sportowa winna posiadać niezmiernie stosowną rozdzielczość, która zagwarantuje wysoką jakość obrazu. Zalecamy wybór kamery Full HD. Mimo tego, że cena takiej kamery jest niemała, to zdołamy być pewni, że będziemy niezmiernie zadowoleni z wyniku. Wybierając kamerę sportową, zwróćmy również uwagę na ilość klatek, obiektyw bądź sposobność wykonywania zdjęć.

Wybierzmy kamerę, która ma ekran LCD, dzięki czemu będziemy posiadać dostęp do podglądu filmu, ułatwi nam to też konfigurowanie pojedynczych opcji kamery. Na koniec, pomnijmy o tym, żeby wybierać kamery sportowe oferowane przez rekomendowanych, polecanych fabrykantów. Kamera odpowiedniej marki naturalnie spełni nasze oczekiwania. Więcej o tego typu urządzeniach pisze ta strona.