Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/includes/menu.inc).

Jeśli pragniesz zapewnić sobie fajne rozrywki, Gdynia z pewnością cię nie zawiedzie w tej sprawie

Na zwolenników rozrywek czekają teraz przeróżne interesujące możliwości zaplanowania czasu. Są one tak zróżnicowane, że tak naprawdę każdy dobierze coś dla siebie.


Niezwykle ciekawie prezentuje się pod tym względem Trójmiasto, ponieważ można w tym miejscu napotkać ciekawe atrakcje na różne okazje.
Michał Zgiet


Jak zaplanować wieczór kawalerski?


Wyjątkowo popularne jest teraz organizowanie wieczorów kawalerskich. Mężczyźni spotykają się i oddają różnym zabawom, by należycie pożegnać kawalerski status. Jeżeli poszukuje się niebanalnych atrakcji na wieczór kawalerski Gdynia na pewno nie zawiedzie uczestników, bo jako duże miasto dysponuje szerokimi możliwościami. Mężczyźni, którzy pragną celebrować ten wyjątkowy dzień właśnie w rzeczonym mieście, mogą korzystać z mnogich atrakcji oraz zabaw, w równym stopniu w klubach, jak też na bardziej aktywnej arenie.


Troszeczkę ruchu i moc zabawy - to właśnie paintball


Ciekawym pomysłem na spędzenie wieczoru kawalerskiego będzie paintball laserowy Gdańsk to właściwe miejsce, gdy pragnie się podobne atrakcje znaleźć w rejonie Trójmiasta. Wspomniany paintball to wspaniała rozrywka, która z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom. Staje się ona dziś bardzo modna. W przeciwieństwie do zwyczajnego paintballu nie używa się tu pocisków albo farb, ale wiązek niegroźnego lasera, a celne strzały są liczone w formie wirtualnej.


Dzięki temu nie zabrudzi się odzienia, jak również nikt nie ucierpi od uderzeń. Dziś tę formę paintballu można spotkać praktycznie w calutkiej Polsce.