Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/includes/menu.inc).

Najlepsza zabawa - jak się ją organizuje?

System PlayStation 4 jest określony dla grających chcących ruszyć w fantastyczne podróże w nieznanych światach jak też pragnących stać się częścią kapitalnej społeczności. Dzięki znakomitej ofercie osiągalnych już gier (jak też tych nadchodzących) PS4 jest najodpowiedniejszym miejscem na to, by grać w przeboje z górnej półki i nowatorskie gry niezależnych twórców.

Z jakiej przyczyny warto kupić konsole Sony PlayStation 4? Chociażby z powodu kapitalnej grafiki, która powoduje, że gry są fantastycznie realistyczne. By doświadczać niezapomnianych wrażeń z zabawy samodzielnie oraz z powiązanymi społecznościami. Dla rozgrywki, która czeka na Ciebie w każdym momencie, dzięki opcji samoczynnego uaktualniania w tle a także dzięki grom, w jakie możesz grać w czasie ich pobierania. Bowiem PS4 to najpotężniejszy na globie system do gier.

gra na PS 4
Author: blogarazzo
Source: http://www.flickr.com
Poznaj bezkonkurencyjną grafikę, najbardziej przebojowe gry oraz najlepsze gry dostępne jedynie na ten system oraz materiały dodatkowe — a wszystko to na konsole do gier Sony PlayStation. Obecnie możesz pobierać dwa razy więcej materiałów, albowiem masz do dyspozycji wbudowaną pamięć masową o poj. 1 TB. Ruszaj do PlayStation Store, aby pobrać jeszcze więcej świetnych gier na swoje PS4. Aby poczytać o nich więcej, kliknij ten link. Ubogać swą rozgrywkę o następne materiały, jakich nie wolno przeoczyć. Zapisuj i udostępniaj jeszcze więcej najlepszych momentów ze swych rozgrywek.Konsole Sony PlayStation Vita to przenośne konsole wideo gier firmy Sony. Oficjalnie zaprezentowana 27 stycznia 2011 r.. Jest to następca konsoli PlayStation Portable. Urządzenie zadebiutowało w Japonii w grudniu 2011 roku, a na rynku amerykańskim oraz europejskim pojawiła się 22 lutego 2012 r.. Prezentuje ją PlayStation na Ceneo.

Gry na konsole wydawane są na specjalistycznym nośniku w postaci kart pamięci. Karta ta oprócz samych oryginalnych rezerw gry może też przetrzymywać zarejestrowane stany gry jak też dodatkowe dane. Urządzenie jest także kompatybilne z grami na Portable. PlayStation Vita może być również używana w charakterze kontrolera do pełnowymiarowej konsoli PlayStation 4. Z pomocą "Remote Play", właściciele konsoli PlayStation 4 mogą powiązać 2 konsole razem, za pomocą czego ekran PlayStation Vita funkcjonuje niczym telewizor, na jakim obraz z gry jest wyświetlany, natomiast sama konsola działa jako kontroler do PlayStation 4. Takowe wykorzystanie umożliwia dostęp do kompletnych gier PlayStation 4, na niedużej przenośnej konsoli.