Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/monetynews.pl/modules/block/block.module).

Szlakiem zabawy po Gdyni i gdańsku wybierz się już dziś

Istnieją tacy ludzie, jakich wcale nie pociąga zwiedzanie znanych obiektów. Ludzie, którzy uwielbiają przygody, niespodzianki i wchodzenie do nie raz strasznych miejsc, czasami zakazanych. Trójmiasto, jak się okazuje, proponuje coś dla miłośników wspaniałej przygody.


Jeśli wybieramy się do Trójmiasta służbowo większą drużyną z pracy oraz posiadamy czas na przygody, możemy zdecydować się na dostarczający sporej ilości wrażeń paintball.
Jest to gra drużynowa, polega ona na strzelaniu barwnymi kuleczkami z farbą. Do gry niezbędne są karabiny pneumatyczne, ubrania militarne (wpadnij do sklepu z odzieżą wojskową militarne.pl) a także oczywiście liczne przeszkody. Sport ów gwarantuje wiele ruchu i doskonałą dawkę adrenaliny. Integruje także zespół, dlatego często jest wykorzystywany we wszelkich firmowych wydarzeniach. Jeśli Paintball ma być pełen wrażeń, pod rozwagę można wziąć jedynie paintball Gdynia stocznia. W tym miejscu bowiem jest dość ciepło i jest wiele zakamarków, w których możemy się przyczaić. Oczywiście warto zatrudnić instytucję, która zorganizuje sprzęt i zaplanuje taką zabawę. Firm tych istnieje sporo na rynku. Wystarczy nieco poszukać - polecam magnumarena.


plakat
Author: Fundacja Filmowa Warszawa
Source: Fundacja Filmowa Warszawa


Dla amatorów mocnych wrażeń uwielbiających spędzać czas w mniejszym gronie lub samotnie, polecamy opustoszałe miejsca. Tchną one bowiem niezwykłą energią i tajemniczością. Zwykle, gdy bywamy w takich miejscach zastanawiamy się, jak było tam poprzednim mieszkańcom. Jeżeli ciekawi nas przykładowo opuszczony szPITal Gdańsk oferuje coś dla nas. Jest tam bowiem opuszczony oddział psychiatryczny, w którym znajdziemy nawet resztki starej dokumentacji medycznej - zerknij do nas na
Jeżeli mamy szczęście w opustoszałych miejscach tego rodzaju natkniemy się na łóżka szpitalne, sanitariaty i parawany.


Czy interesuje nas zabawa zespołowa, czy opuszczony szpital Gdańsk oraz Gdynia mają coś specjalnie dopasowanego do naszych wymagań.