Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/includes/menu.inc).

Twój stan kawalerski za chwilę się skończy

Podjąłeś odpowiedzialną decyzję i już wkrótce zasilisz szeregi dumnych, żonatych mężczyzn.


Nim to jednak stanie się rzeczywistością pragnąłbyś porzucić poprzedni stan w jak najbardziej w szalony sposób.
morze
Author: VnGrijl
Source: http://www.flickr.com


Jan Paweł II


Twoi znajomi już wspominają o tym, że powinno się zorganizować Ci wieczór kawalerski, a Ty z ochotą temu przyklaskujesz. Po wielu rozważaniach doszliście do wniosku, iż lubicie paintball i z chęcią byście się w ten właśnie sposób pobawili. To bardzo dobry pomysł, gdyż kto powiedział, że w taki sposób nie można go spędzić. Jeśli interesuje Was zabawa w paintball Gdynia jest tym miastem, do którego musicie się wybrać. To idealne do tego miasto i lepszego na pewno nie odnajdziecie - skocz na Magum.


Gdy już skończycie, powinno się wybrać się na kolejny etap imprezy, może zatem jakiś pub? Jeśli poszukujesz konkretnego miejsca na wieczór kawalerski Gdynia posiada Ci w tym temacie bardzo dużo do zaproponowania. Spośród ogromnej liczby lokali z pewnością wybierzecie jeden,w którym będziecie bawić się dalej. Po zabawie w paintball niewątpliwie przyda Wam się i taka rozrywka. Do świtu można w miłym towarzystwie spędzić ten ostatni czas kawalerskiego stanu. ceny w tym mieście okazują się przystępne tym bardziej z tego powodu trzeba skorzystać z ich propozycji - .
Wieczór kawalerski to ważne wydarzenie w życiu każdego jednego pana i trzeba spędzić go w taki sposób, aby potem mile go wspominać. Najprawdopodobniej nie będzie możności go powtórzyć.