Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/includes/menu.inc).

W jakim miejscu spędzić wakacyjny urlop? Nasze morze to świetny wybór

Planując letni wypoczynek nad polskim morzem, trzeba podjąć decyzję, w której z ciekawych miejscowości leżących nad morzem chcielibyśmy spędzić urlop. A wybierać naprawdę jest w czym. Każdy z nas marzy o tym, by w okresie lata wyrwać się chociaż na chwilę z codziennego kieratu i odpocząć nad brzegiem morza.

Jednym z miejsc, które bez najmniejszych wątpliwości trzeba odwiedzić jest Ustka. Ustka noclegi oferuje niemalże w każdej części miasta . Ten piękny nadmorski kurort w okresie miesięcy wakacyjnych tętni życiem, jest pełen słońca i zachęca do plażowania i doskonałej zabawy. Tak właśnie wygląda Ustka. Noclegi, które proponują mieszkańcy sprzyjają poznawaniu ciekawej historii tych okolic.

Dobrze jest więc odwiedzić nie tylko plażę, ale w takcie spaceru poznać bliżej architekturę miasta, zgłębić jego historię. Wszak w zamierzchłych czasach znaczna część budynków znajdujących się dzisiaj w Ustce stanowiło centra skupiające mieszkańców tej rybackiej osady. Warto więc i z tego powodu zdecydować się na spędzenie urlopu w Ustce.
Mielno
Author: powazny
Source: http://www.flickr.com


Osoby, które preferują swój urlop spędzić w miejscach bardziej wysuniętych na zachód, muszą wybrać Mielno . Noclegi są w tym mieście w zaskakująco korzystnych cenach. Ponadto, nie musimy się troszczyć o miejsce do spania, wybierając Mielno noclegi możemy znaleźć bezpośrednio po opuszczeniu pociągu. Gościnni mieszkańcy tej nadmorskiej miejscowości wyglądają przyjezdnych i oferują im interesującą bazę noclegową. Mielno przez naprawdę dużą grupę osób określane jest "polską Ibizą". Z tego powodu w okresie wakacji licznie odwiedzane jest przez młodych ludzi szukających wakacji pełnych wrażeń.

To nadmorskie miasteczko ma mnóstwo klubów i dyskotek. W okresie urlopowym imprezy trwają w nich aż do świtu, a nieraz po obfitującej w emocje nocy, zabawa przenoszona jest bezpośrednio na pełne słońca plaże. Co jeszcze warto wiedzieć o tym nadmorskim mieście? Mielno to również miasteczko, w którym powinno się spróbować bałtyckich ryb, które bezpośrednio z rybackich kutrów trafiają do kuchni. Doskonale przyrządzone ryby w przybrzeżnych smażalniach i wędzarniach przypadają do gustu i tym młodszym, i tym trochę starszym. Szczególnie po trwającym cały dzień plażowaniu trzeba skusić się na rybkę.