Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/includes/menu.inc).

To zdarzenie nie jest już wyłącznie amerykańskie, też polskie dzieci chcą celebrować Halloween, zatem już dziś obmyśl przebranie

Pomału zbliża się dzień Halloween, określanego też czasem świętem duchów. Obchodzenie tego barwnego, a równocześnie troszkę makabrycznego święta wzięło się ze Stanów Zjednoczonych, jednak w naszym kraju także się już porządnie zakorzeniło.
Niezbędny będzie odpowiedni strój
Halloween to dzień, w czasie którego dzieci chodzą od domu do domu i dopominają się o słodkości. By dzień ten uzyskał stosowną oprawę, zakłada się stroje na halloween. W równym stopniu maluchy, jak także i ich opiekunowie zmieniają się w różne potwory, duchy, czarownice lub wesołe wróżki oraz elfy. Tak udekorowane wędrują po sąsiedztwie, albo biorą udział w maskaradach lub innych rozrywkach. Przebranie na Halloween można wykonać samemu,
dron z kamerą na halloween
Author: Walter
Source: http://www.flickr.com
kupić, albo wypożyczyć w specjalnych punktach.


Również dorośli świętują zabawy z przebraniem
Nie tylko dzieciaki lubią podobne zabawy w czasie których można włożyć przeróżne zabawne lub troszkę straszne kostiumy. Dorośli także pragną uczestniczyć w tego typu przyjęciach oraz chodzą na bale z okazji karnawału lub Halloween. W przypadku balów karnawałowych panuje bardzo duże zróżnicowanie, jeżeli idzie o stroje. Popularne bywają maski weneckie sklep, za którymi można schować swoje oblicze. Tradycja zakładania tego typu masek podczas karnawału wzięła się, jak nazwa mówi z Wenecji. Takie maski znakomicie pasują zarówno paniom, jak także panom.
Stanowią optymalne uzupełnienie pięknych sukien i kostiumów przeróżnego rodzaju.

Na tej stronie opublikowano absorbujące wątki, jednak przeczytaj także inne tematyczne wątki (https://www.digital-motion.pl/sesja-do-cv/), ponieważ one również na pewno Cię zainteresują.

Tak samo jak przebrania na Halloween, maski weneckie także można nabyć albo wypożyczyć, chociażby w teatrze.