Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).

fotografia

Jak zakupić obiektyw, żeby złapał najlepsze momenty.

obiektyw marki Canon
Author: Kitmondo Marketplace
Source: http://www.flickr.com
Fotografia jest działalnością artystyczną, jaka polega na najlepszym uchwyceniu części okalających na zdjęciu. Niekiedy bywa to bardzo skomplikowana sztuka, gdyż te części bardzo często są w ruchu. Tymczasem nowoczesna technika wytworzenia aparatów fotograficznych a także różnego rodzaju dodatków do nich, poszła do góry, dlatego też można pstrykać zdjęcia nawet w szczególnie niesprzyjających warunkach. Naturalnie w zależności czy osoba trudni się fotografią zawodowo czy hobbystycznie to wybierane są bardzo inne aparaty.

Jaki aparat zakupić, by wykonywać piękne zdjęcia. Godny polecenia jest sprzęt cyfrowy. Co jednakże trzeba wiedzieć?

Aparat lustrzanka
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Od czasu gdy ceny aparatów cyfrowych stały się niższe, zaczęła się moda na kupowanie lustrzanek. I chociaż nie zawsze są właściwym wyborem, zwłaszcza u osób, które fotografują okazyjnie. Jednak dla osób, które uwielbiają fotografię lub też chcą poznać ją bardziej, lustrzanka cyfrowa jest idealnym wyborem.