Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).

noclegi

Z jakich przyczyn rekomenduje się postawić na wypoczynek na Mazurach?

na Mazurach
Author: evoonia
Source: http://www.flickr.com
Z roku na rok coraz większy procent Polaków wybiera wakacje poza granicami naszego bardzo ładnego kraju. Istnieje jednak pewne powiedzenie, które idzie tak: „cudze chwalicie, swego nie znacie”. Zgadzam się z tym, lecz należy postawić sobie pytanie z jakiego powodu chcemy wyjeżdżać z kraju zamiast spędzić wakacje w Polsce? Czy odpowiednia znajomość wszystkich regionów Polski powoduje, że zaczynamy szukać czegoś odmiennego? Prawdopodobnie nie. Czy koleżanki zasugerowali nam, że w Chorwacji jest cudownie, że w bieżącym roku musimy pojechać właśnie tam? Być może.

Domki nad morzem, jakie są przystosowane do zajmowania przez duże grupy osób

ustronie morskie
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Kiedy chodzi o kwatery nad Bałtykiem, jakie są dostosowane do zajmowania przez większe grupy turystów to można zauważyć pewną prawidłowość: w ostatnich latach wyłoniło się ich więcej. Domki te w ogóle sporo nie kosztują, a rzeczywiście są komfortowe, co bezpośrednio jest zachęcające do tego, aby spędzać w nich wolne chwile. Dobrze będzie w takim razie zadbać o takie zakwaterowanie. Można tam przebywać parę dni, jak i decydować się na dłuższy pobyt, a tak czy siak będzie się wyjątkowo zadowolonym.

Poszukiwanie interesujących ośrodków noclegowych w Polsce

statek na morzu
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Odszukanie dobrego miejsca na urlop jest rzeczywiście trudnym zadaniem. Jeśli planujemy wyjazd w szczytowym okresie wakacyjnym, musimy być przygotowani na to, iż w wielu lokalizacjach odnalezienie atrakcyjnego pokoju może być rzeczywiście niełatwym zadaniem. Musimy się liczyć również z tym, że w sezonie w kurortach jest rzeczywiście tłoczno. Czy nie lepiej wobec tego wybrać inną lokalizację?

Czy to zima czy to lato - wypoczywaj w Polsce

Narty, sporty zimowe
Author: boogy_man
Source: www.sxc.hu
Polska na weekend czy też na wakacje staje się dla co poniektórych osób, w znacznej mierze cudzoziemców, miejscem gdzie można wypocząć w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Przez nasz kraj przebiegają tysiące szlaków turystycznych w poszczególnych regionach. Każdy region jest unikalny i przyciąga do siebie różnorodnymi atrakcjami, które trzeba wziąć pod uwagę planując wypoczynek dwa tysiące czternaście!