Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).

Na co warto iśc do kina? – opinie i recenzje

Bujanie w obłokach, czyli niepowtarzalne hobby

Skoczek spadochronowy
Author: Ben Salter
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli zastanawiamy się, jak zagospodarować nasz wolny czas, a może musimy jakoś odreagować napięcie w pracy i lubimy mocne doznanianiebanalnym wyjściem jest wzbić się w powietrze. O czym mowa, i jak zacząć?

Od dłuższego czasu bycie pasjonatem gadżetów, nie jest niczym złym, a raczej na porządku dziennym.

Smartfon
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Zatem jeżeli ktoś posiada akurat smartfona i zamierza, żeby jego urządzenie mobilne prezentowało się zdecydowanie lepiej, to bez dwóch zdań będzie chciał zakupić jakiś interesujący pokrowiec, bądź etui. A w sklepach handlującymi urządzeniami mobilnymi takich przedmiotów jest rzeczywiście cała masa. Pokrowce różnią się między sobą nie tylko fasonem, kolorem i wzorem, ale także metodą otwierania, a także tworzywem. Chyba ostatnio do najbardziej popularnych zaliczają się pokrowce wykonane ze skóry, materiałowe, oraz plastikowe.

Elegancka koszula męska u mężczyzny mogłaby sprawić cuda

niebieska koszula męska
Author: Robert Sheie
Source: http://www.flickr.com
Z natury panowie są rzeczowi, zakupy robią sporadycznie i z rozsądkiem, nie lubią nabywać sporej ilości bezcelowych rzeczy, co do jakich nie maja pewności, że kiedykolwiek je przyodzieją. Dlatego właśnie ogromnie istotne jest skompletowanie męskiej garderoby, w jakiej znajdą się koszule męskie dobrane do wszelkiej okazji. Odpowiednio dobrane komplety pozwolą mężczyźnie zachować czas, pieniądze i przede wszystkim nerwy. Biała elegancka koszula męska to numer jeden na każdej liście zakupów.

Gry wyścigi i Forge of Empires to ulubione gry każdego chłopaka

gra wyścig
Author: Ahmed Amanatullah
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach wiele dzieci spędza swój wolny czas przed kompem. Jeszcze kilkanaście lat temu podczas ferii ciężko było przyprowadzić swoją pociechę do mieszkania, bowiem cały dzień spędzała razem z kolegami na dworze. Obecnie małolaty zdecydowanie bardziej wolą spotykać się z przyjaciółmi w internecie.

Jakie to wydarzenia, dzięki którym jesteśmy ws tanie choć na trochę uciec od codzienności? Czy takie mają miejsce?

dzieci podczas meczu
Author: Paul
Source: http://www.flickr.com
Czy jest przepustka do bardziej pozytywnego świata, chociaż na chwilę? Z pewnością nie, choć jest to zależne, jak będziemy to definiować. Jak ktoś wierzy w magię, to być może zastanowi się, iż jednakowoż takie coś ma miejsce, inni – bardziej racjonalni – skupią się na rzeczywistości i znajdą własne miejsca, gdzie jesteśmy w stanie przenieść się w centrum jakiegoś wydarzenia. Tak naprawdę możemy sobie zapewnić wiele takich doznań, a recepta na to jest niezwykle prosta.

Pages