Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).

Kulturalnie i na poziomie

Laserowy paintball, przeciwko strzelnica - czyli, w jakim miesjcu najwspanialej się przespacerować dla "dreszczyku emocji" w Trójmieście

Pieniądze w złej sytuacji finansowej
Author: eFile.com
Source: http://www.flickr.com
Uwielbiasz dreszczyk emocji? Pragniesz nauczyć się strzelać, jednak nie masz pojęcia w jakie miejsce udać się? Możemy zaprosić do Trójmiasta, a szczególnie do Gdyni oraz Gdańska po świetną zabawę!


Bardzo dużo person już od małego chce nauczyć się strzelać - jest to swego rodzaju "zafascynowanie", którą przypuszczalnie przechodzi każdy.

Czy życzysz sobie zwiedzić polskie nadbrzeże wspólnie ze swą rodziną?

Muzeum, Mierzeja Helska
Author: Szymon Nitka
Source: http://www.flickr.com
Niezwykle wiele ludzi kocha polskie nadbrzeże. Wybierają na odpoczynek co rok taki obszar kraju, bo tam najwłaściwiej im się odpoczywa. Posiadają już zaznajomione restauracje, do których chętnie co rok powracają oraz odmienne rozrywki, jakich nie ma w żadnym odmiennym miejscu.

Jakiego rodzaju niezwyczajne atrakcje wybrać na ślub?

Gazeta Wyborcza
Wyselekcjonowanie stosownej sali, sukni albo dekoracji to małe piwo o ile dysponuje się elastycznym ślubnym budżetem. Nawet gdy zaliczasz się do gremia tych „elastycznych” panien młodych to i tak zapytanie: jakie atrakcje weselne wybrać? – potrafi przyprawić cię o ból głowy.

Pages