Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).

Kulturalnie i na poziomie

Njajlepsze imprezy jedynie w Sopocie

program telewizyjny
Author: Anthony Quintano
Source: http://www.flickr.com
Często w naszym dorosłym życiu zdarza się, że mamy dobrą okazję żeby coś hucznie celebrować. Narodziny dziecka, bierzmowanie czy ślub najbliższych. Tego typu familijne uroczystości przeważnie mają miejsce w dokładnie do tego celu wybranych miejscach.
Tags: 

Co to są Kresy i dlaczego należałoby odwiedzić tamte okolice?

krajobraz - zdjęcia
Author: download.net.pl - mobile
Source: http://www.flickr.com
W czasie 20-lecia międzywojennego mapa Polski wyglądała całkowicie w inny sposób niż obecnie. Nasza granica wschodnia była przesunięta bardziej na wschód i obejmowała tego typu miasta jak Lwów czy Wilno, z kolei nasza granica na zachodzie nie obejmowała takich miast jak Poznań czy Wrocław.

Warto zwrócić szczególną uwagę na dawane do dyspozycji nowości książkowe

książki na półce
Author: Roland Tanglao
Source: http://www.flickr.com
Zależnie od kryteriów, jakimi kierują się dziś czytelnicy na rynku, dobierać możemy rozmaite propozycje. Szeroki wybór wśród dostępnych dzisiaj w niesamowicie atrakcyjnych cenach propozycji cenowych zachęca wielu do korzystania z dawanych do dyspozycji możliwości.

Dlaczego warto spędzić wakacje w Niechorzu?

Bałtyk
Author: Bjoern Schwarz
Source: http://www.flickr.com
Wakacje kojarzą się z czymś innym zarówno młodym, jak i starszym. Ci z pierwszej grupy nie mogą się ich doczekać już od pierwszego ciepłego dnia zwiastującego wiosnę. Wszelka nauka i obowiązki szkolne nagle są czymś dużo mniej istotnym niż wszelkie plany na każdy wakacyjny dzień! Jazda na rowerze, rolki, basen, gry i zabawy na boisku, place zabaw z huśtawkami i ścianami wspinaczkowymi, późne chodzenie do łóżka i spanie o kilka godzin dłużej… a to nadal nie wszystko!

Pages