Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).

Pomysły na udaną randkę

Dodana przez APS01 (2018-11-15 14:29:02).

Czy życzysz sobie zwiedzić polskie nadbrzeże wspólnie ze swą rodziną?

Muzeum, Mierzeja Helska
Author: Szymon Nitka
Source: http://www.flickr.com
Bardzo wiele osób uwielbia polskie wybrzeże. Wybierają na odpoczynek co roku taki rejon państwa, bo w tamtym miejscu najwłaściwiej im się wypoczywa. Posiadają już zaznajomione restauracje, do jakich chętnie co roku powracają oraz odmienne atrakcje, jakich nie ma w żadnym odmiennym miejscu.

Czy wiedziałeś, co Twoje dzieci robią w internecie? Trzeba to kontrolować!

gry towarzyskie
W dzisiejszych czasach dzieci na pewno o wiele więcej czasu spędzają przed komputerami niż na podwórku. Jeśli Twoje dziecko również takie jest - a pewnie tak - powinnaś zwracać szczególną uwagę na to, co dokładnie Twoja pociecha robi w internecie. Nie da się chyba zaprzeczyć, że internet jest pełny niebezpieczeństw i treści, których dzieci zdecydowanie nie powinny oglądać. Jeśli zatem Twoje dziecko musi spędzać dużo czasu przy komputerach, musisz mieć nad tym pełną kontrolę.

Realizacja dziecięcych wyobrażeń w dorosłym wieku.

Nowy Walkman®: muzyka na trzy sposoby
Author: Sony
Source: Sony
Zagadnienie, jak różne są wyobrażenia od stanu rzeczywistego, godne jest poświęcenia mu kilku pokaźnych tomów. Wiecie jak to jest, planujecie coś przez dłuższy czas, pewien projekt, który ma być naprawdę niezły, myślicie o tym jaki będzie jego efekt, jak bardzo przypadnie on do gustu wszystkim interesującym się tematem. W końcu przychodzi dzień, kiedy twoje dzieło ujrzeć ma światło dzienne, ty patrzysz na reakcję publiki i... nic szczególnego, a raczej klapa. Rzeczywistość kolejny raz zwyciężyła.

Jak zainteresować odbiorców treścią, jaką chcemy przekazać? Czy rysunki satyryczne tutaj pomagają?

uśmiechnięta kobieta
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Nie jest tak prosto zainteresować ludzi informacjami, jakie chce się przekazać. Trzeba to na pewno zrobić w tak umiejętny sposób, ażeby skupić uwagę.

Warto zakupić wejściówki na festiwal fajerwerków Stadion Narodowy

Stadion Narodowy w Warszawie
Author: Liwnik
Source: http://www.flickr.com
Przeważnie, aby uprzyjemnić sobie zwyczajne funkcjonowanie, chcemy chodzić na przeróżne atrakcje oraz wydarzenia, dzięki którym będziemy mogli chociaż na chwilę oderwać się od naszego codziennego życia.

Szukasz pomysłu na podarunek dla wielbiciela planszówek? Poznaj nasze typy!

restauracja
Author: Barka Tumska
Source: Barka Tumska
Jeszcze kilka lat temu gry planszowe zwykle kojarzyły nam się z wielką nudą i czymś, o czym praktycznie każdy chciałby zapomnieć. Jednak od jakiegoś czasu planszówki przeżywają wyjątkowy renesans - grają w nie zarówno duzi jak i mali, a na rynku jest coraz więcej pozycji zasługujących na wyróżnienie.

Pages