Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/monetynews.pl/modules/block/block.module).

Coraz szybciej zbliża się zima – zastanów się, co będzie przydatne twemu samochodowi

RP jest krajem, który może pochwalić się pięknymi 4 porami roku. Mamy i słońce, i kapiące deszcze, i śnieg. I na każdą taką chwilę powinniśmy być zawsze przygotowani. I tak, jak my musimy mieć funkcjonalne buty, tak i nasze samochody muszą mieć doskonałą przyczepność.Gdy w naszym państwie pojawia się zima i następują opady śniegu, nie można jeździć autem na letnich oponach. To niezwykle niebezpieczne.

opona i felga
Author: Ryan Gsell
Source: http://www.flickr.com
Nie można także jeździć na starych, startych oponach, które po prostu nie mają odpowiedniej przyczepności. W ten sposób stwarza się zagrożenie i sobie, jak i innym kierującym. Już z początkiem jesieni warto zacząć rozmyślania o kupnie nowych opon na zimę. (http://www.hurtopony.pl/przemyslowe.html) Oczywiście jest ich wiele, należy jednakże zawczasu zapoznać się ze sprzedawanymi na rynku modelami i wybrać ten, który jest naprawdę dobry. W ostatnich latach we wszelkich rankingach świetnie miewają się opony Continental. Ich jakość uznają i sprzedawcy, i kierowcy.

Opony Continental są jednymi z najlepszych na świecie (występują w wersjach i letnich, i zimowych – co ważne, obie są także dobrze oceniane). Na zimę warto do nich kupić felgi stalowe. Po co? Felgi stalowe są mocniejsze aniżeli z aluminium i nie niszczą się tak szybko (a śliskie drogie, muldy zamarzniętego śniegu przy krawężnikach i dziurawe wyrwy na drogach wywołane nieodpowiednimi warunkami atmosferycznymi są najczęstszymi przyczynami zniszczeń). W jakim miejscu dobrze kupować opony? Pierwszym skojarzeniem, które się nasuwa, jest Internet. Dzisiaj to bardzo szybka metoda wszelkich poszukiwań.Starczy zasiąść przed komputerem, wpisać hasło ‘opony sklep’ i obejrzeć strony www, które się pojawiają. ‘Opony sklep’ ukaże również punkty stacjonarne, które mieszczą się w pobliżu naszego adresu zamieszkania. http://www.hurtopony.pl/ Można zatem wcześniej wybrać się do tego typu sklepu i na własne oczy zobaczyć rodzaj opony, który nas interesuje. Kupno w e-sklepie jest równie proste. Fotografie doskonale pokazują oponę i stan bieżnika (można wszak nabywać używane, ale będące w bardzo dobrym stanie, opony), a szczegółowy opis sprawi, że żaden kierowca nie zrobi pomyłki.