Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/monetynews.pl/modules/block/block.module).

Tuning ”czterech kółek”, jakie elementy można ulepszyć

Moda nieustannie się zmienia. To co jeszcze wczoraj było na czasie, na dzień dzisiejszy jest nieaktualne. I nie dotyczy to tylko wybiegów mody. Tendencje zmieniają się w wystroju wnętrz, sztuce, a nawet w motoryzacji.

jazda samochodem
Author: GpsGuardian
Source: GpsGuardian
Ulice pełne są nijakich samochodów, które nie zwracają niczyjej uwagi. Mają te same dane techniczne, podobne kolory. Nic więc dziwnego, że wielu jest fanów motoryzacji, którzy chcą wyróżnić się w drogowym potoku szarości. I właśnie tu, pada magiczne słowo tuning, nic innego jak modyfikacja samochodu względem własnych preferencji. Tuningować można nie tylko samochody (wynajem aut gdynia) startujące w rajdach. Panda tuning, Mercedes czy Audi - wszystko właściwie zależy od inwencji kierowcy.Powiązany artykuł:

Rozróżniamy tuning optyczny i mechaniczny. Optyczny, ma na celu zmianę wyglądu samochodu z zewnątrz i we wnętrzu. W środku aut jesteśmy w stanie zmienić w zasadzie wszystko, zaczynając od foteli, kierownicy, dźwigni zmiany biegów jak również montażu ekranów LCD, itd. Przy zmianach zewnętrznych auta zwykle spotykamy się z użyciem efektownych aluminiowych obręczy, różnych dekoracji, zderzaków. Takie inwestycje znacznie podnoszą wartość auta i wpływają na jego wygląd. Możliwości wprowadzenia zmian jest całkiem sporo, a wszystko zależy od zasobów finansowych i upodobań klienta.

Tuning mechaniczny natomiast, związany jest z modyfikacjami silnika, jednostki napędowej i układu paliwowego oraz podwozia pojazdu - link. Takie działania poprawiają osiągi samochodu. Zmiany są dozwolone, o ile odpowiadają warunkom technicznym i nie utrudniają życia innym kierowcom czy też osobom znajdującym się na drogach. Mając ten fakt na uwadze tuning auta dobrze jest zlecić profesjonalistom. Gdzie ich znaleźć? To proste. W sieci. Musimy jedynie wpisać w wyszukiwarkę poszukiwany temat, np.: Yaris tuning.

auto
Author: Clifton
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli więc pragniemy mieć więcej zadowolenia z jazdy samochodem, skontaktujmy się z ”teamem” pracujących z pasją osób i zapytajmy o możliwość odpowiedniej modyfikacji naszych „czterech kółek”.