Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/monetynews.pl/modules/block/block.module).

W jaki sposób obecnie wygląda rynek produktów wykończeniowych, w jakich miejscach zakupić można praktyczne produkty tego typu

W każdej niemal handlowej galerii znajdują się sklepy oferujące wyposażenie wnętrz oraz z dekoracyjnymi artykułami. Na półkach będą się piętrzyć stosy stylowej porcelany, zdobionej rękami co bardziej znanych projektantów tego typu artykułów.

Mnóstwo kolorów i wzorów oraz różnorodne style, od typowego zdobionego ornamentami, przez wspaniały nowoczesny z motywami maków albo tulipanów, a na nowoczesnych, surowych bez żadnego zdobienia skończywszy. Tuz obok będzie się znajdować półka z garnkami znakomitych światowych marek. Są kolekcje garczków stalowych, granitowych czy z aluminium lecz pokrytych nieprzywieralnymi powłokami.

Dysponujący większą gotówką będą mogli kupić zestawy garnków tytanowych za okrągłe tysiące. Wszystko utrzymane w nowoczesnym wzornictwie i dopasowane kolorami do najróżniejszych gustów. W charakterze dodatku można przeglądnąć ofertę sztućców znanej przedwojennej marki oraz obecnej konkurencji. Jednak żadne z zestawów nic nie będą miały wspólnego z topornymi widelcami stanu wojennego. Najnowocześniejsze linie, idealnie gładkie i równiutkie krawędzie, lśniące powierzchnie bardzo dobrze komponują się z resztą produktów w sklepie.garnki
Author: Didriks
Source: http://www.flickr.com
Lecz są kupujący którzy wciąż szukają kolorowych dodatków z niedrogiego plastiku, bo przyzwyczaili się do takich i na takie ich stać. Problem w tym, że sklepy z artykułami gospodarczymi zniknęły z ulic, ustępując miejsca nowoczesnym salonom, w jakich ciężko szukać gumowej podkładki na stół czy serwetnika z niebieskiego plastiku (więcej o podkładkach). Odeszły w zapomnienie solidne kolorowo emaliowane garnki Olkusz i patelnie metalowe, na jakich usmażenie czegokolwiek bez litrów tłuszczu graniczyło z niemożliwością - Garnki Olkusz Cepeliowskie dodatki w postaci drewnianych łyżek zastąpiły silikonowe sztućce.

Tradycyjny czajnik z gwizdkiem wyparły elektryczne czajniki bezprzewodowe. Nawet klasyczne, stare tarki chętnie zastępuje się wszechstronnymi maszynkami które siekają i tną na tysiąc sposobów. Niby praktyczne i ładne są te nowoczesne gadżety, jednak ich ceny odstraszają, z tego też powodu w wielu domach nadal królują poczciwe tradycyjne plastiki.