Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/includes/menu.inc).

Planszówki - rewelacyjny sposób na spędzenie imprezy i fantastyczny pomysł na prezent pod choinkę!

Zwykle większości osób gry planszowe kojarzą się wyłącznie z najmłodszymi dzieciakami, jeśli zaś ktokolwiek słyszał w ogóle o grach planszowych dla dorosłych osób, prawdopodobnie myśli, iż to jakaś rozrywka dla rencistów i nie trzeba zawracać sobie tym głowy.


Okazuje się natomiast, iż jest zupełnie na odwrót - w dzisiejszych czasach planszówki dla dorosłych stają się niesamowicie popularne i są świetnym dodatkiem do właściwie każdej imprezy!


gry planszowe
Author: ninare
Source: http://www.flickr.com


SPA
Author: Walter Schärer
Source: http://www.flickr.com


Gry typowo na imprezę


oczywiście w gronie paru znajomych można zagrać praktycznie w każdą grę planszową - problem zaczyna się wówczas, gdy robicie imprezę dla większej liczby gości, a równocześnie jest to impreza alkoholowa. W takich przypadkach zwykle największą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju ruchowe gry imprezowe - przykładowo Twister jest tytułem, który kojarzy właściwie każdy i który z pewnością stanie się wielkim hitem właściwie każdej imprezy. Chyba nie ma osoby, która nie lubiłaby grać w Twistera. Jeśli chodzi zatem o gry imprezowe, Twister z pewnością będzie najlepszym wyborem.


Gry planszowe jako prezent pod choinkę?


pomysł
Source: http://www.flickr.com/


Planszówki będą oczywiście znakomitym podarunkiem pod choinkę nie tylko dla tych, którzy już zostali fanami gier planszowych, ale również dla tych, którzy jeszcze nie rozpoczęli swojej przygody z planszówkami.
Jeżeli podarujesz komuś fajną grę planszową pod choinkę, wówczas na pewno możesz być niemalże pewien, że taki prezent mu się spodoba. Zwykle w takich przypadkach zaczniecie grać od razu z całą rodzinę, dzięki czemu prawdopodobnie więcej osób złapie bakcyla planszówek, które bywają naprawdę mocno uzależniające!