Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).

rozrywka

Gry planszowe dla prawdziwych fanów gier bitewnych!

pad
Source: http://www.morguefile.com/
Granie w gry planszowe to wspaniała rozrywka - nie wyłącznie dla najmłodszych. Aktualnie gry planszowe adresowane są do odbiorców w różnorodnym wieku, także do ludzi starszych. Na rynku odnajdziemy interesujące i intrygujące gry planszowe - towarzyskie, logiczne, fabularne, bitewne oraz dużo innych.

Najnowsza rozrywka dla osób, które lubią niebanalne spędzanie czasu wolnego.

ludzie
Author: Andrey
Source: http://www.flickr.com
Nie można zakwestionować tego, iż opcja taka jak Escapegame to najnowsza forma rozrywki dla osób, które wolą oryginalne spędzanie wolnych chwil. Można bowiem pozwalać sobie na przeżycie niecodziennej przygody z najbliższymi. I rzeczywiście jest to pełne emocji wyjście. Otóż, grupa znajomych będzie na sześćdziesiąt minut zamknięta w wybranym pomieszczeniu. Tyle również czasu będą mieć na przejście wybranej zagadki.

Czy super jest grywać w różnego rodzaju gierki konsolowe

Author: redcoon.pl
To bardzo dobrze, że umiemy jakoś tam się zrelaksować, wreszcie zapomnieć o troskach codziennego dnia. Wiadomo - ludzkie życie jest piękne, jest darem, który należy potrafić wykorzystać, ale co z tego, skoro często mamy ogromne kłopoty z tym by po prostu wytrzymać ze sobą, no ze wszystkim? I z tego powodu trudno nie dostrzec, iż świetnym rozwiązaniem jest w miarę częste granie na konsoli.

Planszówki - rewelacyjny sposób na spędzenie imprezy i fantastyczny pomysł na prezent pod choinkę!

SPA
Author: Walter Schärer
Source: http://www.flickr.com
Zazwyczaj większości ludzi gry planszowe kojarzą się jedynie z najmniejszymi dzieciakami, jeżeli zaś ktoś słyszał w ogóle o grach planszowych dla dorosłych osób, najprawdopodobniej myśli, iż to jakaś rozrywka dla rencistów i nie trzeba zawracać sobie tym głowy.