Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/monetynews.pl/modules/block/block.module).

książki

Obecnie każdy miłośnik kina może znaleźć w bogatej ofercie kinematografii coś dla siebie.

filmy dla dzieci i dorosłych np. alvin i wiewiórki 3
Author: Rugby Streaming
Source: http://www.flickr.com
Nowoczesne filmy często pozostają na pograniczu rzeczywistości i bajkowego świata. Dzięki temu na dobrze wyreżyserowane filmy można wybierać się całymi rodzinami bądź grupami osób.

Idealny prezent, którym będą ozdobione karafki.

Pudełko z prezentem
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Każda okazja czy to urodziny albo imieniny jak i inne święto to ogromny problem, jeśli chodzi o wybór podarku. I jeśli odrobinę prościej jest w sytuacji kobiet albo dzieci, tak jeśli idzie o facetów będzie już nieco trudniej. Niby dostępność produktów bywa różnorodna, jednak nie zawsze może dopomóc przy właściwym trafie w gust konkretnego faceta.

W sieci wyszukamy testery perfum

Flakonik perfum
Author: Sunil Soundarapandian
Source: http://www.flickr.com
Czy w internecie trafimy na testery perfum?. Czasami będzie tak, że spodoba nam się jakiś flakonik od perfumy, lub opis zapachów, lecz nie jesteśmy przekonani, czy sam zapach będzie pasował nam równie mocno. Na szczęście w sieci możemy zakupić testery perfum, a więc niewielkie buteleczki, w których istnieje niewielka ilość danego zapachu. Okazują się być one stosunkowo opłacalne, a przez nie mamy okazję zobaczyć, czy dany zapach nam się podoba, nim wydamy na niego większą ilość pieniędzy oraz potem będziemy tego żałowali.

Zamów dla swojego chłopaka niespodzianka, jaki naprawdę go ucieszy!

pudełko z prezentem
Author: Shari's Berries
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu kobiet niezwykle kłopotliwe jest kupowanie prezentów dla panów. Nie można im sprawić większości rzeczy, które można byłoby sprezentować innym damom.Prócz tego zwykle kolejny kosmetyk czy też T-shirt po prostu ich nie ucieszy.