Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).

nauka

Co to jest reiki i w jaki sposób może ono nam pomóc w najróżniejszych problemach życiowych?

ogląd - muzyka
Author: Tomasz Ośmiałowski
Source: http://www.flickr.com
Ostatnimi czasy dość często słyszymy słowo Reiki, nie zawsze jednakże wiemy, co ono właściwie oznacza. Ta w zasadzie nienowa metoda uzdrawiania przy pomocy mocy cieszy się ostatnio całkiem dużym powodzeniem wśród osób, które kochają stan dogłębnego oczyszczenia duszy i ciała. Ale na czym dokładnie poleca cały koncept?

Jak przyuczyć się jazdy konnej? Najlepiej wybrać się na obóz konny.

Jazda konna
Author: Shannon Veerkamp
Source: http://www.flickr.com
Nauka jazdy konnej z pewnością wymaga dużo czasu oraz poświęcenia, jazdy konnej nie przyuczymy się w przeciągu paru miesięcy. Jeżeli pragniemy jeździć konno, to przede wszystkim winniśmy wybrać właściwy, renomowany ośrodek jeździecki, jaki zatrudnia doświadczonych oraz wykwalifikowanych nauczycieli jazdy.

Angielski dla Ciebie w 5 krokach

Mocne wejście Twojej firmy
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
To jasne, że biegłe władanie językiem Szekspira jest dzisiaj sprawą istotną. Widać to jasno na wywiadach kwalifikacyjnych, na których rekrutujący zwykle zwracają uwagę na stopień znajomości angielszczyzny. Nic dziwnego, przecież aktualnie to oficjalny język całego globu, a zwłaszcza naszego kontynentu. Aby utrzymywać solidne kontakty biznesowe, trzeba potrafić komunikować się z partnerami.