Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).

nauka

Angielski dla Ciebie w 5 krokach

Mocne wejście Twojej firmy
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
To oczywista sprawa, że biegłe władanie językiem Szekspira jest współcześnie sprawą bardzo ważną. Widać to jasno na spotkaniach kwalifikacyjnych, na których rekrutujący zwykle patrzą na level znajomości angielszczyzny. To nie dziwota, przecież aktualnie to główny język świata, a szczególnie naszego kontynentu. Aby nawiązywać stabilne więzi handlowe, należy potrafić komunikować się z partnerami.

Jak przyuczyć się jazdy konnej? Najlepiej wybrać się na obóz konny.

Jazda konna
Author: Shannon Veerkamp
Source: http://www.flickr.com
Nauka jazdy konnej z pewnością wymaga dużo czasu oraz poświęcenia, jazdy konnej nie przyuczymy się w przeciągu paru miesięcy. Jeżeli pragniemy jeździć konno, to przede wszystkim winniśmy wybrać właściwy, renomowany ośrodek jeździecki, jaki zatrudnia doświadczonych oraz wykwalifikowanych nauczycieli jazdy.

Co to jest reiki i w jaki sposób może ono nam pomóc w najróżniejszych problemach życiowych?

ogląd - muzyka
Author: Tomasz Ośmiałowski
Source: http://www.flickr.com
Ostatnimi czasy dość często słyszymy słowo Reiki, nie zawsze jednakże wiemy, co ono właściwie oznacza. Ta w zasadzie nienowa metoda uzdrawiania przy pomocy mocy cieszy się ostatnio całkiem dużym powodzeniem wśród osób, które kochają stan dogłębnego oczyszczenia duszy i ciała. Ale na czym dokładnie poleca cały koncept?