Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/monetynews.pl/modules/block/block.module).

plecak

Do czego będzie przydatna karta survivalowa, podstawowe funkcje, jakie będzie ona spełniała.

Nóż survivalowy
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Zdecydowana większość obecnie używanych dokumentów i kart posiada standardowe wymiary, to znaczy około pięć na osiem centymetrów. I praktycznie chyba każdy ze sobą jedną z takich kart przy sobie nosi, czy będzie to dowód osobisty, karta do bankomatu czy prawo jazdy. Jeżeli zapyta się takie osoby, jaka jest najważniejsza karta, jaką można przy sobie nosić, to zapewne różnych odpowiedzi będzie co najmniej kilka, ale chyba mało kto powie o karcie, jakiej nie spotyka się na co dzień.

W jaki sposób aktywnie spędzić weekend? Pomysł na ciekawą formę spędzania wolnego czasu w weekend

sport
Author: Tatiana
Source: http://www.flickr.com
Nadchodzi kolejny weekend, a ty znowu nie wiesz w jaki sposób zagospodarować ten czas aktywnie. Sezon na grilla właśnie się skończył i aura na dworze nie zawsze nas rozpieszcza, ale to jeszcze nie powód żeby zostawać w domu. Aktywność sportowa obecnie już dawno nie zależy od pogody. Jest cała masa właściwej odzieży oraz zabezpieczeń przed deszczem, w związku z tym z pewnością znajdziemy coś dla siebie za rozsądne pieniądze.