Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).

plecak

Do czego będzie przydatna karta survivalowa, podstawowe funkcje, jakie będzie ona spełniała.

Nóż survivalowy
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Większość współcześnie używanych dokumentów i kart posiada standardowe wymiary, czyli około pięć na osiem centymetrów. I tak naprawdę chyba każdy ze sobą jedną z takich kart przy sobie trzyma, czy to będzie dowód osobisty, karta bankomatowa czy prawo jazdy. Jeżeli się takie osoby zapyta, jaka jest najważniejsza z kart, którą można przy sobie nosić, to z pewnością różnych odpowiedzi będzie przynajmniej parę, lecz chyba niewiele osób powie o karcie, której na co dzień się nie spotyka.

W jaki sposób aktywnie spędzić weekend? Pomysł na ciekawą formę spędzania wolnego czasu w weekend

sport
Author: Tatiana
Source: http://www.flickr.com
Zbliża się któryś z kolei weekend, a ty dalej nie masz pojęcia jak zagospodarować ten czas aktywnie. Sezon grillowy dobiegł końca i pogoda nie zawsze sprawia,że mamy ochotę wychodzić, lecz to jeszcze nie powód żeby siedzieć bezczynnie w domu. Aktywność fizyczna w dzisiejszych czasach już dawno nie zależy od aury na dworze. Jest mnóstwo właściwej odzieży i sposobów zabezpieczenia się przed opadami deszczu, w związku z tym z pewnością znajdziemy coś dla siebie za normalne pieniądze.